Rekuperatorius Komfovent Domekt-R-300-F C8

 • Rekuperatorius Komfovent Domekt-R-300-F C8

  Kodas: SKU#171100761264770421
  Kaina 1959  su PVM
  282777  Sutaupykite 86877 
  Į krepšelį 

  Energetinė klasė – A;
  Maksimalus oro srautas – 288 m³/h;
  Optimalus vėdinimo plotas, m2: iki 120;

  Ypatingai žemas - tik 280 mm;
  Garantija: 3 metai;
  Gamintojas: UAB Komfovent, Lietuva.

  Gamintojas
  Komfovent
 • Techniniai duomenys:

  Energetinė klasė A
  Maksimalus oro srautas, m³/h 288
  Optimalus vėdinimo plotas, m2 iki 120
  Gamintojas UAB Komfovent, Lietuva
  Įrenginio svoris, kg 56
  Bendri įrenginio matmenys BxHxL, mm 630x280x1090
  Filtrų matmenys BxHxL, mm 237x230x46
  Elektrinė įtampa, V 230
  Didžiausia srovė, A 6.2
  Temperatūrinis efektyvumas, % 83
  Priežiūros erdvė, mm 300
  Į aplinką, dB(A) 40
  Šilumokaitis kondensacinis arba sorbcinis
  Šilumokaičio tipas rotacinis šilumokaitis
  Elektrinis oro šildytuvas

  Komfovent Domekt serijos irenginiai:

  Energijos taupymas:

  DOMEKT serijoje naudojami tik patys pažangiausi ir efektyviausi EC (elektroniškai komutuojami) ventiliatoriai, aukšto efektyvumo rotaciniai bei priešsroviniai plokšteliniai šilumogrąžiai, oro filtrai su dideliu filtravimo plotu ir išmanioji automatika C6. Visi šie komponentai ženkliai sumažina energijos suvartojimą užtikrindami komfortišką patalpų klimatą.

  Platus pasirinkimas:

  Priklausomai nuo jūsų diegimo planų galite pasirinkti tinkamiausią modelį: horizontalų, vertikalų arba palubinį. Su neužšąlančiu rotaciniu arba aukšto efektyvumo priešsroviniu plokšteliniu šilumogrąžiu. Visuose įrenginiuose yra integruoti elektriniai šildytuvai, galima užsakyti ir vandeninį šildytuvą. Su DOMEKT vėdinimo įrenginių parinkimo programa galite greitai pasirinkti labiausiai tinkantį įrenginį ir gauti išsamią techninę informaciją.


  Komfovent Domekt R Serija:

  Efektyvus šilumogrąžis:

  Normaliomis sąlygomis rotacinis šilumogrąžis neapšąla: papildomas lauko oro pašildymas nereikalingas net ir lauko oro temperatūrai nukritus žemiau -20 °C. Taip pat rotacinis šilumogrąžis efektyviai taupo šaltį vasaros metu ženkliai sumažindamas išlaidas oro kondicionavimui.

  Žemas triukšmo lygis:

  Domekt R vėdinimo įrenginiai yra gaminami su tyliai veikiančiais ventiliatoriais triukšmą izoliuojančiame korpuse, tai užtikrina žemą bendrą triukšmo lygį.

  Oro drėgmės balansas:

  Normaliomis sąlygomis rotaciniame šilumogrąžyje kondensatas nesusidaro, nes perteklinė drėgmė pašalinama į lauką, o dalis drėgmės grąžinama atgal į patalpas. Šaltuoju metų periodu oras patalpose mažiau išsausinamas, palaikomas drėgmės balansas. Kondensatas nesusidaro, drenažas nereikalingas, tai supaprastina įrenginio montavimą.

  Energiškai efektyvūs EC rotorių varikliai:

  Visi rotaciniai šilumogrąžiai gaminami su EC varikliais, Taupančiais energiją bei užtikrinančiais tolygų rotorių sukimąsi bei valdymą.

  Nuotolinis valdymas:

  Įrenginius galima valdyti ne tik su valdymo pultu, bet ir nuotoliniu būdu per naršyklę savo kompiuteryje ar mobiliuosiuose prietaisuose. Patogiam įrenginių valdymui specialiai sukurta programėlė Komfovent Home.

  Žemas triukšmo lygis:

  DOMEKT įrenginiuose naudojami idealiai subalansuoti, unikalios konstrukcijos ventiliatoriai. Visi įrenginio komponentai aerodinamiškai suderinti. Įrenginių korpusuose naudojama mineralinė vata bei specialios kompozicinės medžiagos sugeria triukšmą ir užtikrina tylų įrenginio veikimą.

  Patikimumas ir ilgaamžiškumas:

  Dviguba apsauga nuo korozijos – įrenginių korpusas gaminamas iš cinkuotos skardos ir dažomas milteline danga. Ventiliatorių varikliai ir automatika yra apsaugoti nuo drėgmės ir dulkių, naudojami ilgaamžiai guoliai.