Vėdinimo sistemų montavimas, projektavimas ir prekyba.

Kondicionavimo sistemų montavimas ir prekyba.

Mes vertiname kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl dirbame tik su žinomų gamintojų medžiagomis, nes tik taip galime suteikti Jums garantiją ir komfortą.

Mes specializuojamės gyvenamųjų namų ir komercinės paskirties objektų vėdinimo, kondicionavimo sistemose.

Atliktiems darbams ir įrangai suteikiame garantiją bei techninę priežiūrą.

Turime sukaupę daugiau negu 10 metų patirties šioje srityje.
 

KONSULTAVIMAS:

Konsultuojame visais vėdinimo, kondicionavimo sistemų įrengimo klausimais, paruošiame sąmatą be jokių įsipareigojimų. Pateiksime kelis pasiūlymus su įrangos specifikaciją, atlikimo terminais ir kaina. Neatstovaujame jokio gamintojo, tad išliekame objektyvūs ir konstruktyvūs. Tikime, kad kiekvienam biudžetui galime rasti optimalų sprendimą. 

PROJEKTAVIMAS:

Projektuojame vėdinimo, kondicionavimo sistemas atsižvelgdami į kliento poreikius ir patalpų paskirtis, vadovaujamės statybos reglamentu ir normomis.

MONTAVIMAS:

Mes galime sumontuoti vėdinimo, kondicionavimo sistemą greitai ir kokybiškai. Po montavimo darbų atliekame vėdinimo sistemos matavimą – balansavimą, projektiniams parametrams pasiekti. Atlikdami darbus mes palaikome ryšį su užsakovu kiekviename darbų etape, kad klientas žinotų visų darbų eigą ir laiku galėtumėme padaryti koregavimus.

PREKYBA:

Preikiaujame:

  • Domekt, Brink Renovent, Zehnder, Salda, Brofer, Ensy, Flexit gamintojų vėdimo įranga;
  • Panasonic, Daikin, Midea, Gree, Mitsubishi Heavy Industries, AlpicAir kondicionavimo įranga.


PRIEŽIŪRA:

Daugelio įrangos gamintojų garantijos galioja tik jei įrenginiai yra tinkamai prižiūrimi ir atliekami techniniai aptarnavimai. Mes jums siūlome vėdinimo sistemų priežiūra:

  • Filtrų keitimas.
  • Šilumokaičio valymas.
  • Difuzorių valymas.
  • Sistemos balansavimas.

Be priežiūros eksploatuojamoje vėdinimo sistemoje kaupiasi dulkės, purvas ir bakterijos ant filtrų, ventiliatorių ir ortakių, kuris gali apriboti oro srautą ir padidina vėdinimo išlaidas. Reuliari techninė priežiūra užtikrina efektivų darbą ir sumažina gedimų riziką.

GARANTIJA:

Užbaigus projektą “Proventas” įsipareigojimai nesibaigia. Visiems produktams ir paslaugoms suteikiama garantija. Palaikome ryšį su klientu, siekiant bet kokias problemas išspręsti greitai ir efektyviai.

PRISTATYMAS:

Domina prekių pristatymas užsienyje? Parašykite kur ir ką pristatyti ir gausite pasiūlymą su geriausią pristatymo kaina ir terminais. 
O gal reikalinga PVM sąskaitą faktūrą su 0% PVM? Foriminam ir tokius pardavimus. 

Kaip šį pavasarį apsaugoti namus nuo žiedadulkių?

Kol vieni džiaugiasi pavasariu, kiti su nekantrumu laikia kada pasibaigs žydėjimo laikotarpis.