Apie mus

 • MB “Proventas” - tai vėdinimo ir kondicionavimo sistemų prekybos ir montavimo įmonė, veikianti nuo 2018 metų. Per šį laikotarpį mums pavyko užmegzti partnerystes su rinkos lyderiais ir atrinkti geriausius šių sričių produktus. Klientams teikiame platų rekuperatorių, kondicionierių, oras-oras šilumos siurblių, difuzorių, vėdinimo fasoninių dalių bei filtrų asortimentą.

  Prekių nesandėliuojame, pristatome tiesiogiai iš mūsų tiekėjų, kas leidžia pasiūlyti Jums geriausią kainą. Mūsų logistiniai sprendimai yra labai lankstūs, todėl kiekvienam klientui galime rasti optimaliausią variantą:

  - smulkias prekes siunčiame per Omniva ir LP Express paštomatus (filtrus, alkūnės, difuzorius ir pan.) arba pristatome į namus Vilniaus mieste ir rajone;
  - stambius krovinius deriname atskirai, dažniausiai pristatome per Venipak kurjerį arba patys.

  MB “Proventas” kolektyvas nuolatos dalyvauja įrangos gamintojų organizuojamuose mokymuose/seminaruose, seka šios srities naujienas, todėl padės Jums išsirinkti geriausiai individualius poreikius atitinkančias prekes, pakonsultuos visais vėdinimo ir kondicionavimo įrangos pasirinkimo, montavimo ir eksploatavimo klausimais.

  Mus pasirinko: UAB “Komfovent”, UAB “TENKO Baltic”, UAB “Onninen”, UAB “LHP LT”, UAB “Airwave Lietuva”, UAB "BALTIC REFRIGERATION GROUP”, UAB “Vilpra” ir kiti.

  panasonic_pro_academy