Kaip šį pavasarį apsaugoti namus nuo žiedadulkių?

 • Kaip šį pavasarį apsaugoti namus nuo žiedadulkių?

  Kol vieni džiaugiasi pavasariu, kiti su nekantrumu laikia kada pasibaigs žydėjimo laikotarpis.

  Kankina alergija žiedadulkėms? Ieškote sprendimų kaip palengvinti diskomfortą? Jeigu turite įsirengę namuose vėdinimo sistemą, labai svarbu naudoti tinkamus filtrus!

  Ar žinojote, kad vis daugiau žmonių kenčia nuo alergijos, kuria sukelia tokie alergenai kaip žiedadulkės, dulkės, dulkių erkutės ir grybeliai? Klimato kaita turi didelę įtaką alergenų sukeliamoms sveikatos problemoms. Gamtos žydėjimo metu, dažnai minimas žiedadulkių kiekis ore. Tai yra žiedadulkių grūdelių skaičius viename kubiniame metre oro. Vidutinis žiedadulkių kiekis sezono piko metu gali siekti tūkstančius gramų kubiniame metre!

  Dėl oro taršos stiprėja žiedadulkių intensyvumas, o dėl aukštesnės temperatūros anksčiau prasideda žydėjimo sezonas. Klimato kaita taip pat turi įtakos temperatūrai ir drėgmei namuose. Dėl to namuose daugėja grybelių ir dulkių erkučių.

  Alergiškiems žmonėms tai reiškia didžiulį diskomfortą: ašarojančias akis, kosulys, sloga

  Deja, lauke esantiems veiksniams mažai turim įtakos (tik ekologiškas ir logiškas gyvenimo būdas). Laimei, galime įtakoti ir gerinti namų mikroklimatą. Neleiskite alergenams patekti į Jūsų namus tinkamai vėdindami patalpas ir naudodami tam sukurtus F7 kategorijos filtrus.

  Jeigu turite namuose įsirengę vėdinimo sistemą, pakeiskite standartinį oro filtrą (G4, M5) į aukščiausios filtravimo klasės filtrą F7.

  Primename, kad su kodu: PAVASARIS suteikiame Jums papildomą -5% nuolaidą.
  Akcijos laikotarpis: 2024 04 09 – 2024 04 16
    

  VISI FILTRAI