Rekuperatorius Zehnder ComfoAir Q350 ERV TR Entalpinis

 • Rekuperatorius Zehnder ComfoAir Q350 ERV TR Entalpinis

  Kodas: ZE-Q350-ERV
  Kaina 3309  su PVM
  448910  Sutaupykite 118010 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  Plokštelinis entalpinis šilumokaitis - grąžina drėgmę į patalpas.
  Plieno korpusas - užtikrina tylų veikimą.
  Efektyvumas iki 90% - tinkamas A++ klasės namams.
  Maksimalus oro srautas 350 m³/val (200Pa) - tinka būstams iki 200 m².
  Pasyvaus namo instituto sertifikatas.
  Elektrinis šildymo tenas komplektuojamas atskirai. 
  Kilmės šalis: Vokietija.
  Garantija: 2 metai.

  Gamintojas
  Zehnder
 • Zehnder ComfoAir Q - tai veiksmingas, tylus ir išmanus vėdinimo įrenginys, kuris žymi naują vėdinimo sistemų erą. Nepriklausomai nuo to, ar tai naujas pastatas ar renovacija, šis įrenginys užtikrina sveiką patalpų klimatą tiek vienbučiuose, tiek daugiabučiuose namuose.

  Viena iš svarbiausių Zehnder ComfoAir Q savybių yra didesnio paviršiaus ploto rotorius, kuris leidžia maksimaliai atgauti šilumą ir mažina varžą, taip sumažindamas energijos sunaudojimą. Tai reiškia efektyvesnį šilumos grąžinimą ir mažesnes sąnaudas.

  Be to, šis įrenginys pasižymi tyliausiais ventiliatoriais rinkoje ir optimaliu oro srautu, užtikrinančiu beveik nejuntamą vėdinimą. Tai ypač svarbu siekiant patogumo ir ramybės patalpose.

  Zehnder ComfoAir Q taip pat pasižymi lankstumu - jis gali būti sumontuotas su kairės arba dešinės pusės konfigūracija, suteikiant plačias galimybes planuojant ir montuojant vėdinimo sistemą. Tai puikus sprendimas siekiant efektyvios ir modernios vėdinimo sistemos jūsų namuose.

  Privalumai:

  • Climate Switch technologija - puikus sprendimas kiekvienam sezonui, suteikiantis apsaugą nuo perkaitimo vasarą ir suvienodinantis šilumos atgavimą žiemą. Ši inovatyvi technologija užtikrina geriausią automatiškai reguliuojamą vidaus klimatą visus metus.
  • Viena iš svarbiausių privalumų yra švarus oras, kurį užtikrina įmontuotas filtras, neleidžiantis net smulkiausioms dalelėms prasiskverbti į vidų. Tai reiškia, kad įkvėpiamas oras visada yra gaivus ir švarus, pagerinama bendrą patalpų oro kokybę.
  • Climate Switch taip pat pasižymi šeštu pojūčiu - tai nauja ir patentuota sistema, naudojanti inovatyvią jutiklių technologiją. Ši technologija automatiškai reguliuoja tiekiamo ir šalinamo oro kiekį, užtikrindama subalansuotą oro srautą ir maksimalų šilumos atgavimą. Tai padeda išlaikyti optimalią temperatūrą bei efektyviai valdyti energijos naudojimą.
  • Be to, greita ir paprasta konfigūracija yra dar vienas privalumas. Intuityvus vedlys su nuosekliais nustatymo žingsniais ir automatinis savęs patikrinimas leidžia paleisti sistemą lengvai ir efektyviai, be sudėtingų procedūrų. Tai suteikia patogumą naudotojui ir užtikrina, kad sistema veiktų optimaliai.

  Valdymas:

  • integruotas įrangos valdiklis;
  • sumaniosios įrangos aplikacija telefone (Comfoconnect app), papildomai komplektuojant LAN C modulį;
  • galimi ir kiti papildomi valdikliai: valdymo pultas ComfoSense C, jungtis išmaniam namui ir kt. - dėl įsigijimo teiraukitės robertas@proventas.lt.

  Techniniai duomenys:

  Išmatavimai (PxGxA), mm: 725x570x850;
  Pajungimas: 4xØ160 mm;
  Filtrai: G4 + F7.

  Rekuperatoriui nereikalingas kondensato nuvedimas.

  Moduliuojama Bypass sklendė.