Rekuperatorius Zehnder ComfoAir Flex 250 HRV su papildomu el. tenu

 • Rekuperatorius Zehnder ComfoAir Flex 250 HRV su papildomu el. tenu

  Kodas: 471234205
  Kaina 3459  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  šilumokaitis - grąžina drėgmę į patalpas.
  Apskardintas EPP korpusas - užtikrina tylų veikimą.
  Efektyvumas iki 87% - tinkamas A+ klasės namams.
  Maksimalus oro srautas 350 m³/val (200Pa) - tinka būstams iki 120 m².
  Integruotas WI-FI Lan modulis.
  Komplektuojamas su papildomu šildymo tenau.
  Pasyvaus namo instituto sertifikatas. 
  Kilmės šalis: Vokietija.
  Garantija: 2 metai.

  Gamintojas
  Zehnder
 •    Zehnder ComfoAir Flex 350 HRV yra centrinis, kompaktiškas vėdinimo įrenginys su šilumos atgavimu, įmontuotu By-pass ir pirminiu šildytuvu. ComfoAir Flex 350 HRV tinkamas naujiems ir senesniems pastatams, įskaitant renovuojamus, ir gali būti montuojamas ant sienos arba ant lubų. Šis prietaisas suteikia aukštą komfortą, paprastą valdymą ir pasižymi dideliu efektyvumu. Pagrindinis ComfoAir Flex 350 įrenginio komponentas yra kryžminio priešpriešinio srauto plastikinis šilumokaitis, kurio šilumos atgavimas siekia iki 95%. Prietaisas prijungiamas prie apačios ir viršaus per 4 jungtis DN 160.

  Valdymas:

   Zehnder ComfoAir Flex turi integruotą internetinio valdymo modulį WIFI. Įrenginį galima konfiguruoti ir valdyti su Zehnder ComfoControl Programėle.

    Ant lubų montuojamas Zehnder ComfoAir Flex vėdinimo įrenginys su šilumos atgavimu buvo specialiai sukurtas butams ir mažiems namams, kur taupomas kiekvienas kvadratinis metras. Dėl kompaktiškų matmenų įrenginį galima montuoti virš pakabinamų lubų, taip sutaupant vietos.

  Zehnder ComfoAir Flex vėdinimo įrenginys pasižymi puikiu energijos vartojimo efektyvumu ir mažomis energijos sąnaudomis (A+ energijos klasė). Šiame įrenginyje sumontuoti novatoriški ventiliatoriai, pasižymintys mažiausiu triukšmo lygiu savo klasėje. Tai užtikrina tylų įrenginio veikimą net esant maksimaliai galiai.

  „Zehnder ComfoAir Flex“ turi integruotą internetinio valdymo modulį „Wi-Fi“. Įrenginį galima konfigūruoti ir valdyti Zehnder ComfoControl programėle. Be to, vėdinimo įrenginį galima prijungti prie išmaniojo namo sistemos (KNX), taip pat naudoti kartu su CO2 jutikliais.

  ComfoAir Flex pristatomas paruoštas naudojimui. Filtrai ir kiti komponentai, dėl patogios konstrukcijos, yra lengvai keičiami. Ortakių jungtis galima pasukti norima linkme. Pajungimo diametras DN160.

  ComfoAir Flex vėdinimo įrenginys yra dviejų versijų – su oro srautu iki 250 m³/h ir iki 350 m³/h, kai išorinis slėgis yra 200 Pa.

  Prietaiso matmenys yra 1068 × 868 × 299 mm (ilgis × plotis × aukštis)

  Reikalingas Kondensato nuvėdimas.