Rekuperatorius BRINK Renovent Flair 225

 • Rekuperatorius BRINK Renovent Flair 225

  Kaina Apžiūros pusė rekuperatoriui: Pirkti
  Kaina 2209  su PVM
  245509  Sutaupykite 24609 
  Kairinis (L1)
  Kodas: 428000
  Į krepšelį  
  Dešininis (R1)
  Kodas: 428001
  Į krepšelį  

  Našumas, m3/h: 225;
  Šilumos grąžinimas, %: 92;
  Montavimas: vertikalus;
  Energetinė klasė: A+.

  Gamintojas
  Brink Climate Systems
 • Privalumai:

  • Iki 98,4 % terminis efektyvumas pagal EN 13141-7 (TWZL sertifikatas), 91 % terminis efektyvumas, sertifikuotas Pasyvaus Namo Instituto;
  • Mažiausiai elektros vartojantis rekuperatorius rinkoje – tik 0,15 Wh/m3;
  • Pastovus aukštas efektyvumas dėl integruotos subalansuotų oro srautų funkcijos Constant Flow;
  • Saugi eksploatacija net ir esant didžiausiems šalčiams lauke dėl unikalios Brink Inteligent Frost Protection sistemos;
  • Ypač tylus dėl naujosios rekuperatoriaus aerodinaminės konstrukcijos;
  • Moderniausias valdiklis ir plačios jo valdymo bei komunikacijos galimybės;
  • Ypač paprastas aptarnavimas ir priežiūra.


  Techniniai duomenys:

  Oro kiekis (prie 250 Pa) maks. 225 m³/h;
  Šiluminis efektyvumas pagal EN 13141-7 iki 98,4%;
  Specifinė ventiliatorių galia (SPI) pagal EN 13141-7 0,15 W/m³/h;
  Šiluminis efektyvumas pagal PHI* 91%;
  Specifinė ventiliatorių galia (SPI) pagal PHI* 0,21 W/m³/h;
  Ortakių jungtys, mm: 4x125;
  Matmenys (A x P x G), mm: 600 x 650 x 455;
  Constant-flow: taip;
  Vasaros sklendė: taip;
  Įmontuotas laukos oro pašildytuvas: taip, 700W.
  * PHI=Pasyvaus Namo Institutas

  Išskirtinės savybės:

  Stebinantis efektyvumas
  Visos Flair 225 dalys buvo sukurtos naujai. Ištobulintas derinys užtikrina puikius techninius parametrus. Vienas iš jų – stebinantis terminis 91% efektyvumas. Tai reiškia, kad net virš 90 % šilumos vėdinant sugrįžta atgal į jūsų namus, o dėl pastovaus oro srautų balanso palaikymo funkcijos Constant Flow, šis efektyvumas išlieka visuomet aukštas!

  Mažiausios elektros sąnaudos

  TWZL testavimo centras patvirtino, kad Flair 225 suvartoja tik 0,15 Wh/m³ elektros energijos, t.y. beveik 30% mažiau nei jos suvartoja iki šiol rinkoje žinomi patys efektyviausi vėdinimo įrenginiai, o pasak Pasyvaus Namo Instituto duomenų tai bene mažiausią specifinę elektrinę galią (SEL) turintis įrenginys savo klasėje!

  Ypač tylus veikimas

  Dėl ypač stabilios ir sandarios korpuso konstrukcijos, naujų ventiliatorių bei gudraus jų pozicionavimo korpuso viduje, Flair 225 veikia neįtikėtinai tyliai. Jis veikia net 60% tyliau nei vieni tyliausių rinkoje, mūsų Brink Renovent Excellent serijos rekuperatoriai!

  Šiuolaikinė komunikacija

  Flair 225 pasižymi visomis savybėmis, reikalingomis moderniai komunikacijai, todėl jis gali buti ivairiai susietas su išoriniu pasauliu.

  Plačios valdymo galimybės

  Prie Flair 225 standartiškai galima prijungti CO2 ir santykinės drėgmės (RH) jutiklius. Jutikliai bet kuriuo metu užtikrina puikią oro kokybę. Kitas galimas pasirinkimas yra pagal poreiki valdomas vėdinimas su 2 zonu vėdinimo valdiklių rinkiniais. Jei pageidaujate tiesioginio valdymo, galite naudoti 4-ių padėčių jungiklį, nuotolinio valdymo pultą Air Control arba išmaniąją programėlę Brink Home App.

  Paprastas aptarnavimas ir priežiūra

  Flair 225 aptarnavimas yra paprastas. Visi įrenginio komponentai lengvai išsiima per priekį todėl filtrų keitimas ar šilumokaičio plovimas yra tiesiog vaikų žaidimas.

  Nauja, ištobulinta konstrukcija:

  Ypač efektyvus plastikinis šilumokaitis
  Brink Holmak rekperatoriui sukūrė visiškai naujos konstrukcijos šilumokaitį. Dabar šesiakampio formos šilumokaitis yra dar didesnio ploto ir sudarytas iš naujo profilio šilumokaičio plokštelių, todėl pasižymi iki šiol neregėtu, ypač dideliu efektyvumu ir mažu aerodinaminiu pasipriešinimu.

  Nauji unikalūs ventiliatoriai su integruotais anemometrais

  Naujieji GreenTech EC ventiliatoriai su atgal lenktomis mentelėmis dabar patalpinti į specialų sraigės formos korpusą. Ši unikali konstrukcija pasižymi nepaprastu, iki 30% didesniu nei kiti EC ventiliatoriai, efektyvumu ir ypač tyliu veikimu. Dar vienas išskirtinis šio ventiliatoriaus bruožas – tai patentuotas oro srauto matavimo būdas su integruotais anemometrais. Tokiu būdu oro srautas matuojamas labai tiksliai, todėl rekuperatorius tiekia ir šalina bet kokiomis salygomis preciziškai subalansuotus oro srautus ir užtikrina pastovų didelį įrenginio terminį efektyvumą.

  Naujas valdiklis liečiamu ekranu

  Naujasis Flair valdiklis turi spalvotą, liečiamą ekraną su savaime paaiškinančia meniu struktūra. Jis turi daug komunikavimo ir valdymo galimybių, leidžiančių realizuoti beveik visus užsakovo norus:
  • Standartiškai integruota Modbus sąsaja;
  • Laidinių ir belaidžių jutiklių ir jungiklių (Z-Wave) prijungimo galimybė;
  • Internetas (LAN/WLAN);
  • Valdymas išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

  Efektyvus lauko oro pašildytuvas

  Flair 225 rekuperatoriui Brink sukonstravo naują kintamos galios elektrinį lauko oro pašildytuvą. Jis yra specialios formos, turi šildymo plotą didinančias briaunas ir daugiapakopę apsaugos sistemą. Lauko oras įrenginio atvamzdyje integruotomis kreipiančiosiomis paskirstomas tolygiai per visą šildytuvo plotą, todėl šildytuvas pasižymi gerokai didesniu efektyvumu, nei tradiciniai spiralės formos elektriniai šildytuvai. Šis lauko oro pašildytuvas kartu su patentuota Brink Inteligen Frost Protection sistema įjungiamas tik tada, kai jo reikia ir tiek, kiek reikia, todėl užtikrina mažus eksploatacinius kaštus net ir šaltomis žiemos dienomis.

  2K technologijos atvamzdžiai

  Vėdinimo sistemos sandarumas yra labai svarbus faktorius, nes jis įtakoja sistemos energinį ir oro apykaitos efektyvumus. Brink pasirūpino, kad ne tik pats įrenginys būtų labai sandarus, tačiau ir vėdinimo sistemos ortakiai būtų patikimai ir sandariai prijungti prie jo. Tam tikslui rekuperatoriaus ortakių jungtys pagamintos pasitelkiant pažangią 2K plastiko liejimo technologiją. Jos metu du skirtingų fizinių savybių komponentai sujungiami į vieną detalę – šiuo atveju standusis plastikas ir specialus elastomeras, užtikrinantis jungties su ortakiais sandarumą.

  Puikių izoliacinių savybių EPP korpusas

  Kadangi rekuperatorius turi tiesioginį ryšį su lauko oru, jis turi būti izoliuotas ne blogiau už namo išorines sienas. Brink tai įvertino jau seniai, todėl jau beveik 30 metų visi Brink įrenginių korpusai pasižymi solidžia EPP forminių detalių bei plieno skardos kompozicija. Toks korpusas užtikrina ne tik gerą šilumos izoliaciją bei minimizuoja šalčio tiltelius, bet slopina ir triukšmą bei vibracijas. Panaudoję milžiniškos patirties žinias, Brink inžinieriai Flair 325 korpusą kilstelėjo į dar aukštesnį lygmenį:

  • EPP korpusas yra vientisas ir nedalomas – absoliutus sandarumas;
  • Visi komponentai įmontuojami ir išmontuojami per įrenginio priekį – patogus aptarnavimas;
  • Vidaus komponentus supa storas EPP sluoksnis iš visų pusių – nepriekaištinga, vienodai paskirstyta šilumos izoliacija ir jokių šalčio tiltelių.
  • Bėgelio formos įlajos šilumokaičiui – ilgaamžiška, orui sandari konstrukcija.

  Išmani vasaros sklendė

  Naujoji vasaros sklendė dabar pagaminta naudojant pažangią 2K liejimo technologiją. Įlieti elastomerai užtikrina absoliutų sklendės sandarumą tiek žiemą, tiek vasarą. 100% oro patenka ten, kur reikia: žiemą į šilumokaitį, o vasarą – aplenkdamas jį, kad galėtų vėsinti patalpas maloniu nakties oru. Šalia to, vasaros sklendė turi integruotas oro kreipiančiąsias, kurios įtekantį orą tolygiai paskirsto per visą šilumokaičio plotą. Šis paprastas, bet gudrus sprendimas taip pat prisideda prie stebinančiai didelio Flair 225 efektyvumo.  

  Užsakoma prekė! Prieš užsakant - pasiteirauti dėl sandėlio likučio ir pristatymo termino (iki 10 d.d.).