Plieninis dekoratyvinis tolimo metimo oro tiekimo difuzorius DTQA125

 • Plieninis dekoratyvinis tolimo metimo oro tiekimo difuzorius DTQA125

  Kodas: DTQA125
  Kaina 6695  su PVM
  8482  Sutaupykite 1787 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  DTQA yra labai tylus tiekiamo oro difuzorius, tinkantis oro paskirstymui biuruose, namuose ir patalpose, kur reikalingas tvirtinimas prie sienos. Jis gali būti montuojamas ant sienos ir taip pat arti lubų. DTQA turi nuimamą priekinę plokštę, kad būtų lengva valyti, matuoti ir reguliuoti oro srautą.

  • Žemas triukšmo lygis.
  • Galima montuoti arti lubų.
  • Nuimama priekinė plokštė lengvam valymui, matavimui ir oro srauto reguliavimui. 
 • Montavimas

  DTQA montuojamas tiesiai prie ortakio be tvirtinimo žiedo. Tvirtinimas tvirtinamas varžtais prie sienos arba spaudžiamomis kniedėmis prie ortakio. Priekinė plokštė pritvirtinta prie korpuso spyruokliniais spaustukais.

  Oro srauto matavimas ir reguliavimas

  Oro srauto matavimas atliekamas matuojant slėgio skirtumą nuo priekinės plokštės angos. Oro tūrio reguliavimas pasiekiamas atidarant ir uždarant priekinių plokščių angų eiles.

  Taikymas ir funkcija

  DTQA yra labai tylus tiekiamo oro difuzorius, kuris gali būti montuojamas ant sienos ir arti lubų. Jis tinka oro paskirstymui biuruose, namuose ir patalpose, kur reikalingas tvirtinimas prie sienos. DTQA turi nuimamą priekinę plokštę, kad būtų lengva valyti, matuoti ir reguliuoti oro srautą. DTQA korpuse yra apvali guminė sandarinimo tarpinė.

  Medžiaga ir paviršiaus apdaila

  Difuzorius pagamintas iš karštai cinkuoto plieno lakšto SS 1151 ir atitinka C2 korozijos klasės reikalavimus pagal SS-EN ISO 12944-2.
  Difuzoriai yra padengti milteliniu būdu, o tai užtikrina aukštą paviršiaus apdailą ir gerą atsparumą smūgiams bei įbrėžimams. Standartinė spalva yra balta RAL 9010, blizgus 70.