Lankstus ortakis AGIX75, 50M

 • Lankstus ortakis AGIX75, 50M

  Kodas: AGIX75
  Kaina 129  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  1 metro kaina tik 2,58 euro!

  Lankstus, iš išorės gofruotas ortakis, vidus lygus su 96% antistatiniu padengimu, 99.99% antibakteriniu padengimu ir antigrybeliniu padengimu.
  Rožinė spalva.
  Vidus/išorė – 63/75mm.
  Vidaus banguotumas - <8%; >450N; minimalus sulenkimas - 225mm; oro srautas - 22,44m3/h (2 m/s); 28,06m3/h (2,5m/s); 33,67m3/h (3 m/s). 
  Slėgio nuostoliai (prie 3m/s) – 2,33 Pa.
    

  Gamintojas
  Brofer
 • Rožinė spalva – kokybės ženklas, liudijantis produkto išskirtinumą, inovatyvumą ir originalumą.

  „Rinkoje labiausiai įprasti yra baltos, žalios, mėlynos, juodos spalvos ortakiai. Paskutiniu metu stebime tendenciją, kad daugėja jų klastočių. Todėl „FITT“ sukūrė ir ėmė gaminti itin kokybišką, antistatinėmis ir antibakterinėmis savybėmis pasižyminti produktą, kurį vartotojas atpažins iš vienos savybės, t. y. rožinės spalvos“.

  Italų kompanija „FITT“ yra vienintelė gaminanti šios išskirtinės spalvos ortakius, todėl juos įsigiję pirkėjai galės būti garantuoti prekės originalumu ir kokybe.   

  Sertifikuoti pagal Europos standartą „EN 17192“

  Ortakiai yra neatsiejama vėdinimo sistemos dalis. Jais į patalpą tiekiamas grynas oras, o taip pat jais iš patalpų pašalinamas užterštas oras, kuris gali būti keletą kartų labiau užterštas nei lauko oras, todėl ortakių kokybė itin svarbi.

  „FITT Agix“ rekuperacinės sistemos lankstieji ortakiai sukurti pagal griežčiausius vėdinimo bei oro kondicionavimo reikalavimus bei yra sertifikuoti pagal Europos standartą „EN 17192“. Šis standartas žymi produkto atitiktį eksploatavimo temperatūrai, reakcijai į degumo klasę, šiluminei varžai, atsparumą antimikrobinėms medžiagoms, sistemos sandarumui ir kt. 

  Anksčiau kiekvieną produkto atitiktį skirtingai charakteristikai apibrėždavo skirtingi Europos standartai. Tuo metu „FITT Agix“ produkto atveju atitiktį visai eilei skirtingų charakteristikų identifikuoja vienas Europos standartas „EN 17192“.

  Montavimas – itin paprastas

  Rožiniai „FITT Agix“ ortakiai pasižymi dideliu atsparumu statinėms ir elastinėms apkrovoms: jie gali būti klojami lubose, grindyse ar sienose. Ortakiai yra itin lankstūs, dėl labai mažo lenkimo spindulio juos montuojant yra itin paprasta apeiti kliūtis bei prisitaikyti prie sudėtingiausių montavimo vietos sąlygų. Dėl „click connector“ technologijos „Agix FITT“ sistema yra lengvesnė montuojant jas lubose, sienose ar grindyse.

  Rožiniai ortakiai, kaip ir kitos lanksčiųjų ortakių sistemos, yra montuojami lubose, sienose arba grindyse, todėl namuose ar kitoje erdvėje, kurioje diegiama vėdinimo sistema, ryški produkto spalva interjere matoma nebus.

  Užtikrina antibakterinę apsaugą

  Naujieji „FITT Agix“ lankstieji vamzdžiai yra dvigubo sluoksnio, didelio tankio su itin lygiu, 5% banguotumo, vidiniu paviršiumi ir gofruota išore.

  Kurdama šį produktą „FITT“ bendradarbiavo su pasaulyje pirmaujančia antimikrobinių medžiagų gamintoja „Sanitized AG“ (Šveicarija), kuri turi laboratoriją, galinčią ištirti legionella genties bakterijas ir pelėsio augimą ant ortakio sienelių. „FITT Agix“ ortakiai su Sanitized antibakteriniu apdirbimu garantuoja 99% mažesnį bakterijų ir pelėsio augimą ant ortakio vidinio paviršiaus. Ortakių vidinė struktūra yra apdorota antistatinėmis medžiagomis, kas užtikrina antibakterinę, antivirusinę ir antistatinę apsaugą bei apsaugo nuo dulkių nuosėdų, pelėsių susidarymo, blogo kvapo namuose atsiradimo.

  Dėl ortakių gamyboje naudojamų „Sanitized“ antibakterinių ir antistatinių medžiagų „FITT Agix“ ortakiai padeda kurti sveiką namų aplinką, užtikrina itin aukštą patalpų oro kokybę bei užkerta kelią įvairioms alergijoms, astmai.